• Domů
  • Škoda originální díly a příslušenství
Objednat servis

Škoda Originální díly a příslušenství

Originál nenahradíš

Škoda Originální díly

Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů Škoda, klademe stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj Škoda Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment Škoda Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na Škoda Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné i po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz Škoda neměli originální díl.
Filtr pevných částic, takzvaný DPF filtr, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vozů s naftovým motorem. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení. Nyní můžete využít akční nabídku Škoda Originálních filtrů nebo filtrů pro automobily starší 4 let z palety Škoda Economy dílů.
V každé naší brzdové destičce a kotouči je ukryt proces pečlivého výběru materiálů brzdového obložení, volba té nejlepší technologie výroby a provedení nejnáročnějších zkoušek. Jsme si vědomi, že v sázce jsou nejen škody na vašem vozidle, ale především lidské životy.
Každé zanedbání údržby, překročení výměnného intervalu a použití neschválených typů filtrů má negativní důsledky na funkčnost vašeho motoru. Používání a pravidelná výměna Škoda Originálních filtrů je zárukou výborné funkčnosti, spolehlivosti a životnosti. Víte, že vzduchový filtr přefiltruje 15 kg vzduchu na 1 litr spotřebovaného paliva?
Škoda Originální karosářské díly mají v porovnání s neoriginálními vyšší pevnost a až třikrát silnější antikorozní vrstvu, která prodlužuje odolnost a trvanlivost dílů. Přesné lícování s ostatními částmi karoserie zaručuje původní vzhled vozu. Před lakováním a montáží tak nejsou potřebné dodatečné úpravy, což snižuje cenu opravy.
Tlumiče mají významný vliv na jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu, opotřebení pneumatik a namáhání karoserie a podvozkových dílů. Jejich konstrukce, vysoká kvalita a jistota optimální funkce výrazně přispívají k výborným jízdním vlastnostem na suché i mokré vozovce. Zároveň se podílejí na dobré přilnavosti především v zatáčkách a tudíž i na jízdním komfortu a celkovém pohodlí.
Čelní sklo je jedním z nejvíce namáhaných dílů, podléhající přísným kvalitativním testům. Musí zaručit dobrou viditelnost bez optických deformací, zároveň odolnost proti odlétávajícím kamínkům a také musí zaručit dokonalou těsnost a tvarovou přesnost. Spoléhejte se pouze na Škoda Originální čelní skla.
Takzvané rozvody jsou životně důležitým dílem pro správný chod motoru. Jejich špatné seřízení či výrazné opotřebení může nenávratně poškodit motor. Výměna ale nemusí přijít draho. Pokud je Váš vůz starší 4 let, můžete využít slev ze Šekové knížky.
Výfuky vůbec nemají lehký život, jsou denně vystavovány vnějším korozivním vlivům, stejně jako vnitřní korozi od kondenzátu vody a kyseliny sírové ze spalin. Výfuk se také potýká s odlétávajícími kamínky a vibracemi od motoru. Je proto vhodné výfukové vedeni pravidelně kontrolovat a v případě nenávratného poškozeni vyměnit.

Škoda Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla. V sortimentu Škoda Economy dílů najdete například akumulátory, brzdové destičky, výfuky, tlumiče pérování a mnoho dalších.

Program pro vozy starší 4 let

Škoda Výměnné díly

Škoda Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment Škoda Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.

Program pro vozy starší 4 let

Škoda Originální příslušenství

Proč zvolit Originální příslušenství Škoda?

Stáhněte si ceníky, katalogy a příslušenství!

Pneumatiky a kompletní kola

Abyste mohli v jakémkoliv ročním období jezdit bezpečně a bez starostí, nabízíme vám široký sortiment kompletních kol a samostatných pneumatik. Navíc díky programu Škoda Pneugarance pro vás ani proražená pneumatika nebude znamenat finanční ztrátu.

Kolekce jízdních kol a doplňků

Aktuální nabídka městských, silničních, horských, dětských jízdních kol i elektrokol v designu Škoda s vysokou kvalitou, značkovými komponenty a moderním vzhledem

Škoda e-shop

Nakupujte pohodlně z domova a vybírejte z bohatého sortimentu příslušenství a dárkových předmětů. Navíc ke všem participujícím autorizovaným partnerům Škoda, máte dopravu zcela zdarma.

Nakupujte pohodlně z domova

Škoda Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách Škoda! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.

Celý text